Pomagamy

Na tej stronie zgromadziłam różne akcje pomocy, które moim zdaniem są warte wsparcia.

  • Ewa – historia Ewy, córki naszego śp. kuzyna Darka. Ewa 5 stycznia 2012, śpiesząc się do szkoły, wpadła pod pociąg i w wyniku wypadku straciła obie nogi. Rodzice stoczyli walkę o jej powrót do normalnego życia, ale los bywa okrutny. 2,5 roku po wypadku Ewy, Darek przegrał walkę z rakiem.
  • Podaruj różę –  to akcja internetowa Sióstr Dominikanek mająca na celu zebranie funduszy na odnowienie wnętrza kościoła. Na stronie można podglądać kolejne etapy prac, dzięki którym ratujemy kościół od zniszczenia. Niezależnie od wyznania, warto ratować zabytki dla przyszłych pokoleń.
  • Pomóż Magdzie i Kraksie – Magda czyli dla mnie Ulv, to człowiek o złotym sercu. Prowadzi dom tymczasowy dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Żyje bardzo skromnie, wszystko przeznaczając na pomoc braciom mniejszym. Kraksa to uratowany z wypadku pies, poruszający się na wózku inwalidzkim. Żyje tylko dzięki Magdzie. Magda walczy z wieloma przeciwnościami losu, aby ratować zwierzęta w potrzebie. Jednak jej dom tymczasowy może przestać istnieć…